Strona główna Zestawy Sprawny umysł na emeryturze

Sprawny umysł na emeryturze

Opis

W SKŁAD PAKIETU WCHODZĄ:

 

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+rozwiązując zadania, będziesz ćwiczyć pamięć, uwagę, koncentrację, myślenie, zdolności językowe, umiejętności matematyczne, manualne, koordynację.

Ćwiczenia umysłowe dla młodych duchem na cały rok – ćwiczenia i wyzwania umysłowe na cały rok. Książka podzielona jest na 52 tygodnie, a podręczna forma pomaga zabrać ćwiczenia ze sobą.


Ćwiczenia pamięci dla seniorów. I nie tylko!
– zestaw 100 ćwiczeń, które mobilizują umysł do działania. Różnorodne zadania i łamigłówki ćwiczą szerokie spektrum procesów poznawczych. Zróżnicowany poziom ćwiczeń (łatwe, średnio trudne, trudne) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

O AUTORZE:

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal edukacyjny psychologdlaseniora.pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób w wieku 60+ w Polsce. Warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne prowadzi od niemal 10 lat na terenie całego kraju. Autor siedmiu publikacji skierowanych do osób w wieku 60+ oraz edukatorów senioralnych.

 

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PAKIET "SPRAWNY UMYSŁ NA EMERYTURZE":

Ćwiczenia drogą do sprawności – nie ma innego sposobu ani drogi na skróty. Już Leonardo da Vinci zauważył, że umysł psuje się bez ćwiczenia.
Różnorodne zadania – każdy znajdzie coś dla siebie.
Kompleksowe podejście – zadbasz nie tylko o pamięć, ale również o koncentrację, myślenie, uwagę, umiejętności matematyczne, językowe, manualne i koordynację wzrokowo-ruchową.
Mózg lubi nowości – proponowany trening dostarczy Ci nowych bodźców, dzięki którym Twój mózg będzie pracować na pełnych obrotach. Rozwiązywanie zadań tylko jednego typu (np. krzyżówek) na to nie pozwala.
Impuls do działania – jeśli chcesz coś zmienić i szukasz inspiracji, to właśnie tu je znajdziesz. Wskazówki zawarte w książce dostarczą Ci wiedzy i powiedzą, jak zrobić pierwszy krok.
Przejrzysty układ treści – jedna strona zawiera jedno ćwiczenie.
Dostosowane do potrzeb – duża czcionka oraz format pozwalają na komfortowe korzystanie z treningu.
Miło spędzony czas – ćwiczenia zapewniają dużo radości i zabawy, a ponadto pozwalają oderwać się od codziennych trosk, co jest szczególnie ważne w trakcie pandemii.

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Paczkomat InPost 14,00 zł (darmowa dostawa od 149,99 zł)
Poczta Polska (Pocztex 2.0 Kurier) 16,00 zł (darmowa dostawa od 149,99 zł)
Kurier InPost 16,00 zł (darmowa dostawa od 149,99 zł)
Kurier Fedex 16,00 zł (darmowa dostawa od 149,99 zł)
ORLEN Paczka 14,00 zł (darmowa dostawa od 149,99 zł)

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Cena

138,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 14,00 zł

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!


Zapytaj o produkt

Cena

138,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 14,00 zł

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!


Zapytaj o produkt