Strona główna Zestawy Wszystkie książki

Wszystkie książki

Opis

W SKŁAD PAKIETU WCHODZĄ:

 

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+ – rozwiązując zadania, będziesz ćwiczyć pamięć, uwagę, koncentrację, myślenie, zdolności językowe, umiejętności matematyczne, manualne, koordynację.

 

Ćwiczenia umysłowe dla młodych duchem na cały rok – ćwiczenia i wyzwania umysłowe na cały rok. Książka podzielona jest na 52 tygodnie, a podręczna forma pomaga zabrać ćwiczenia ze sobą. 

 

Ćwiczenia pamięci dla seniorów. I nie tylko! – zestaw 100 ćwiczeń, które mobilizują umysł do działania. Różnorodne zadania i łamigłówki ćwiczą szerokie spektrum procesów poznawczych. Zróżnicowany poziom ćwiczeń (łatwe, średnio trudne, trudne) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Trening umysłu na emeryturze – najbardziej kompleksowa publikacja psychologa Piotra Łąckiego. Pozwala wszechstronnie zadbać o formę umysłową, inspiruje do działania i pozwala miło spędzić czas.

 

Mózg w podróży na krańce Ziemi – na kartach tego zestawu odbędziemy podróż, w czasie której połączymy odkrywanie różnych zakątków świata z gimnastyką umysłu. Tłem ćwiczeń, łamigłówek oraz zadań będą kraje, kultury, języki ze wszystkich kontynentów.

 

O AUTORZE:

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal edukacyjny psychologdlaseniora.pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób w wieku 60+ w Polsce. Warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne prowadzi od niemal 10 lat na terenie całego kraju. Autor siedmiu publikacji skierowanych do osób w wieku 60+ oraz edukatorów senioralnych.


 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN PAKIET?

 

– Niemal 700 ćwiczeń 

– Ćwiczenia drogą do sprawności – nie ma innego sposobu ani drogi na skróty. Już Leonardo da Vinci zauważył, że umysł psuje się bez ćwiczenia. 

– Różnorodne zadania – każdy znajdzie coś dla siebie. 

– Kompleksowe podejście – zadbasz nie tylko o pamięć, ale również o koncentrację, myślenie, uwagę, umiejętności matematyczne, językowe, manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. 

– Mózg lubi nowości – proponowany trening dostarczy Ci nowych bodźców, dzięki którym Twój mózg będzie pracować na pełnych obrotach. Rozwiązywanie zadań tylko jednego typu (np. krzyżówek) na to nie pozwala. 

– Impuls do działania – jeśli chcesz coś zmienić i szukasz inspiracji, to właśnie tu je znajdziesz. Wskazówki zawarte w książce dostarczą Ci wiedzy i powiedzą, jak zrobić pierwszy krok. 

– Przejrzysty układ treści – jedna strona zawiera jedno ćwiczenie. 

– Dostosowane do potrzeb – duża czcionka oraz format pozwalają na komfortowe korzystanie z treningu. 

– Miło spędzony czas – ćwiczenia zapewniają dużo radości i zabawy, a ponadto pozwalają oderwać się od codziennych trosk, co jest szczególnie ważne w trakcie pandemii.

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Paczkomat InPost darmowa dostawa
Poczta Polska (Pocztex 2.0 Kurier) darmowa dostawa
Kurier InPost darmowa dostawa
Kurier Fedex darmowa dostawa
Wysyłka elektroniczna 0,00 zł
ORLEN Paczka darmowa dostawa

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Cena

278,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!


Zapytaj o produkt

Cena

278,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa

ZAMÓW DO 12:00 – WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!


Zapytaj o produkt